304L hoogwaardige roestvrijstalen plaat
specificatie
| Productnaam | 304L roestvrijstalen plaat |
| Standaard | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Dikte | 0,3 mm-200 mm |
| Breedte | 40 mm-600 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm, enz. |
| Lengte | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, 12000 mm, enz. |
| Fout | ±1% |
| Certificering | ISO 9001,DIT,API |
| Oppervlaktebehandeling | BA, 2B, NR. 1, NR. 4, 4K, HL, 8K, enz. |
| Land van herkomst | China |
| Belangrijkste toepassingen | 1. Chemische industrie: 304L roestvrijstalen platen worden vaak gebruikt voor de productie van chemische apparatuur, opslagtanks, pijpleidingen en reactoren, enz., vanwege hun uitstekende corrosiebestendigheid. Ze zijn bestand tegen de erosie door diverse chemische media. |
| 2. Voedings- en drankenindustrie: Vanwege de goede hygiënische eigenschappen worden 304L roestvrijstalen platen veel gebruikt in voedselverwerkingsapparatuur, productielijnen voor dranken en opslagcontainers, enz. | |
| 3. Farmaceutische industrie: In farmaceutische apparatuur en medische hulpmiddelen worden 304L roestvrijstalen platen veelvuldig gebruikt vanwege hun corrosiebestendigheid en gemakkelijke reiniging. | |
| 4. Architectuur en decoratie: 304L roestvrijstalen platen kunnen worden gebruikt voor decoratieve en structurele toepassingen zoals gevels, balustrades, deuren en ramen, en worden gewaardeerd om hun schoonheid en duurzaamheid. | |
| 5. Maritieme techniek: In de maritieme omgeving maakt de corrosiebestendigheid van 304L roestvrijstalen plaat het geschikt voor schepen, offshore platforms en andere apparatuur. | |
| 6. Warmtewisselaar: Voor de vervaardiging van warmtewisselaars wordt vaak 304L roestvrijstalen plaat gebruikt vanwege de goede warmtegeleiding en corrosiebestendigheid. | |
| Pakket | Verpakking bundelen、Verpakking in een houten doos、Verpakking van plastic folie、Palletverpakking、Roestwerende oliecoating、Verpakking met bubbeltjesfolie |
| Betalingstermijn | TT, LC, contant, PayPal, DP, DA, Western Union of andere methoden. |
| Aftersales service | 1. Kwaliteitsborgingsperiode 2. Retour- en omruilbeleid 3. Hulp bij levering en acceptatie 4. Het verzamelen van feedback van klanten |
Productpresentatie
Chemische samenstelling
| C | En | Mn | Cr | In | S | P |
| ≤ 0,03 | ≤1,0 | ≤ 2,0 | 18.0~20.0 | 8.0~12.0 | ≤ 0,03 | ≤ 0,035 |
Mechanische eigenschappen
| Treksterkte Kb (MPa) | Vloeigrens σ0.2 (MPa) | Rek D5 (%) | Hardheid |
| ≥520 | ≥205 | ≥40 | ≤ 187HB; ≤ 90HRB; ≤ 200HV |
Fysieke prestaties
| Dichtheid (g/cm³) | Elasticiteitsmodulus (GPA) | Coëfficiënt van thermische uitzetting (10⁻⁶/°C) | Coëfficiënt van thermische geleiding (W/m*K) | Soortelijke weerstand (MΩ.cm) |
| 8.03 | 193 | 16.9 | 16.2 | 72 |
Oppervlakteselectie






