309 (309S) hoogwaardige roestvrijstalen plaat
specificatie
| Productnaam | 309(309S)roestvrijstalen plaat |
| Standaard | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Dikte | 0,3 mm-200 mm |
| Breedte | 40 mm-600 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm, enz. |
| Lengte | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, 12000 mm, enz. |
| Fout | ±1% |
| Certificering | ISO 9001,DIT,API |
| Oppervlaktebehandeling | BA, 2B, NR. 1, NR. 4, 4K, HL, 8K, enz. |
| Land van herkomst | China |
| Belangrijkste toepassingen | 1. Apparatuur voor hoge temperaturen: Vanwege hun uitstekende hoge temperatuurbestendigheid worden roestvrijstalen platen van de typen 309 en 309S vaak gebruikt voor de fabricage van ovens voor hoge temperaturen, verbrandingsovens, warmtewisselaars en andere apparatuur. |
| 2. Chemische industrie: In de chemische productie zijn deze roestvrijstalen materialen bestand tegen corrosie door diverse chemische media en geschikt voor reactoren, opslagtanks en pijpleidingen, enz. | |
| 3. Olie- en gasindustrie: Gebruikt in olieraffinage- en aardgasverwerkingsinstallaties, bestand tegen hoge temperaturen en corrosieve omgevingen. | |
| 4. Elektriciteitsindustrie: 309 en 309S roestvrijstalen platen worden veel gebruikt in ketels, rookkanalen en andere componenten van energiecentrales die aan hoge temperaturen worden blootgesteld. | |
| 5. Voedselverwerking: In sommige voedselverwerkingsapparatuur wordt 309S gebruikt vanwege de goede corrosiebestendigheid en hygiënische eigenschappen. | |
| 6. Architectuur en decoratie: In sommige speciale architectonische en decoratieve toepassingen kunnen roestvrijstalen platen van de typen 309 en 309S ook als decoratief materiaal voor buitengebruik worden toegepast. | |
| Pakket | Verpakking bundelen、Verpakking in een houten doos、Verpakking van plastic folie、Palletverpakking、Roestwerende oliecoating、Verpakking met bubbeltjesfolie |
| Betalingstermijn | TT, LC, contant, PayPal, DP, DA, Western Union of andere methoden. |
| Aftersales service | 1. Kwaliteitsborgingsperiode 2. Retour- en omruilbeleid 3. Hulp bij levering en acceptatie 4. Het verzamelen van feedback van klanten |
Productpresentatie
Chemische samenstelling
| C | En | Mn | Cr | In | S | P |
| ≤ 0,08 | ≤0,75 | ≤ 2,0 | 22.0~24.0 | 12.0~15.0 | ≤ 0,03 | ≤ 0,045 |
Mechanische eigenschappen
| Treksterkte Kb (MPa) | Vloeigrens σ0.2 (MPa) | Rek D5 (%) | Hardheid |
| ≥515 | ≥205 | ≥35 | ≤ 217HB |
Fysieke prestaties
| Dichtheid (g/cm³) | Elasticiteitsmodulus (GPA) | Coëfficiënt van thermische uitzetting (10⁻⁶/°C) | Coëfficiënt van thermische geleiding (W/m*K) | Soortelijke weerstand (MΩ.cm) |
| 7,98 | 200 | 14.9 | 15.6 | 78 |
Oppervlakteselectie






