310S hoogwaardige roestvrijstalen plaat
specificatie
| Productnaam | 310S roestvrijstalen plaat |
| Standaard | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Dikte | 0,3 mm-200 mm |
| Breedte | 40 mm-600 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm, enz. |
| Lengte | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, 12000 mm, enz. |
| Fout | ±1% |
| Certificering | ISO 9001,DIT,API |
| Oppervlaktebehandeling | BA, 2B, NR. 1, NR. 4, 4K, HL, 8K, enz. |
| Land van herkomst | China |
| Belangrijkste toepassingen | 1. Omgeving met hoge temperaturen: Omdat 310S een goede weerstand tegen hoge temperaturen heeft, wordt het vaak gebruikt in componenten die onder hoge temperatuuromstandigheden werken, zoals in ovens met hoge temperaturen, warmtebehandelingsapparatuur, verbrandingsovens, enz. |
| 2. Chemische industrie: In de chemische industrie worden 310S roestvrijstalen platen vaak gebruikt voor de fabricage van reactoren, warmtewisselaars, pijpleidingen, enz., en ze zijn bestand tegen corrosie door diverse chemische media. | |
| 3. Olie- en gasindustrie: Gebruikt in olieraffinaderijen, aardgasverwerking en andere installaties. Dankzij de corrosiebestendigheid en hoge temperatuurbestendigheid is het geschikt voor gebruik in veeleisende omgevingen. | |
| 4. Voedings- en farmaceutische industrie: Vanwege de goede hygiënische eigenschappen worden 310S roestvrijstalen platen ook veel gebruikt in de voedingsindustrie en farmaceutische apparatuur. | |
| 5. Elektriciteitsindustrie: In ketels, rookkanalen en andere onderdelen van energiecentrales worden 310S roestvrijstalen platen veelvuldig gebruikt vanwege hun hoge temperatuurbestendigheid en corrosiebestendigheid. | |
| 6. Lucht- en ruimtevaart: In de lucht- en ruimtevaart worden 310S roestvrijstalen platen ook gebruikt voor de productie van bepaalde componenten die bestand zijn tegen hoge temperaturen. | |
| Pakket | Verpakking bundelen、Verpakking in een houten doos、Verpakking van plastic folie、Palletverpakking、Roestwerende oliecoating、Verpakking met bubbeltjesfolie |
| Betalingstermijn | TT, LC, contant, PayPal, DP, DA, Western Union of andere methoden. |
| Aftersales service | 1. Kwaliteitsborgingsperiode 2. Retour- en omruilbeleid 3. Hulp bij levering en acceptatie 4. Het verzamelen van feedback van klanten |
Productpresentatie
Chemische samenstelling
| C | En | Mn | Cr | In | S | P |
| ≤ 0,08 | ≤ 1,0 | ≤ 2,0 | 24.0~26.0 | 19.0~22.0 | ≤ 0,03 | ≤ 0,045 |
Mechanische eigenschappen
| Treksterkte Kb (MPa) | Vloeigrens σ0.2 (MPa) | Rek D5 (%) | Hardheid |
| ≥520 | ≥205 | ≥40 | ≤ 217HB; ≤ 95HRB |
Fysieke prestaties
| Dichtheid (g/cm³) | Elasticiteitsmodulus (GPA) | Coëfficiënt van thermische uitzetting (10⁻⁶/°C) | Coëfficiënt van thermische geleiding (W/m*K) | Soortelijke weerstand (MΩ.cm) |
| 9.01 | 200 | 14.4 | 13.8 | 94 |
Oppervlakteselectie






