321 hoogwaardige roestvrijstalen plaat
specificatie
| Productnaam | 321 roestvrijstalen plaat |
| Standaard | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Dikte | 0,3 mm-200 mm |
| Breedte | 40 mm-600 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm, enz. |
| Lengte | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, 12000 mm, enz. |
| Fout | ±1% |
| Certificering | ISO 9001,DIT,API |
| Oppervlaktebehandeling | BA, 2B, NR. 1, NR. 4, 4K, HL, 8K, enz. |
| Land van herkomst | China |
| Belangrijkste toepassingen | 1. Lucht- en ruimtevaart: Wordt gebruikt voor de productie van onderdelen voor vliegtuigen, zoals motoronderdelen en uitlaatsystemen. |
| 2. Chemische apparatuur: Wordt veel gebruikt in reactoren, pijpleidingen, opslagtanks en andere apparatuur in de chemische industrie, met name in omgevingen met hoge temperaturen en corrosieve omstandigheden. | |
| 3. Olie en gas: Apparatuur die wordt gebruikt voor de winning, het transport en de verwerking van olie en aardgas. | |
| 4. Voedselverwerking: In de voedselindustrie wordt dit gebruikt voor de productie van apparatuur voor voedselverwerking en opslagcontainers. | |
| 5. Architectonische decoratie: In de bouwsector wordt het gebruikt als decoratief materiaal en constructieonderdeel, met name in omgevingen die bestand moeten zijn tegen hoge temperaturen en corrosie. | |
| Pakket | Verpakking bundelen、Verpakking in een houten doos、Verpakking van plastic folie、Palletverpakking、Roestwerende oliecoating、Verpakking met bubbeltjesfolie |
| Betalingstermijn | TT, LC, contant, PayPal, DP, DA, Western Union of andere methoden. |
| Klantenservice | 1. Kwaliteitsborgingsperiode 2. Retour- en omruilbeleid 3. Hulp bij levering en acceptatie 4. Het verzamelen van feedback van klanten |
Productpresentatie
Chemische samenstelling
| C | En | Mn | Cr | In | S | P |
| ≤ 0,08 | ≤ 0,75 | ≤ 2,0 | 17.0~19.0 | 9.0~12.0 | ≤ 0,03 | ≤ 0,045 |
Mechanische eigenschappen
| Treksterkte Kb (MPa) | Vloeigrens σ0.2 (MPa) | Rek D5 (%) | Hardheid |
| ≥520 | ≥205 | ≥40 | ≤ 187HB;≤ 90HRB;≤ 200HV |
Fysieke prestaties
| Dichtheid (g/cm³) | Elasticiteitsmodulus (GPA) | Coëfficiënt van thermische uitzetting (10⁻⁶/°C) | Coëfficiënt van thermische geleiding (W/m*K) | Soortelijke weerstand (MΩ.cm) |
| 7,92 | 193 | 16.6 | 16.0 | 72 |
Oppervlakteselectie






