904L hoogwaardige roestvrijstalen plaat
specificatie
| Productnaam | 904L roestvrijstalen plaat |
| Standaard | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Dikte | 0,3 mm-200 mm |
| Breedte | 40 mm-600 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm, enz. |
| Lengte | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, 12000 mm, enz. |
| Fout | ±1% |
| Certificering | ISO 9001,DIT,API |
| Oppervlaktebehandeling | BA, 2B, NR. 1, NR. 4, 4K, HL, 8K, enz. |
| Land van herkomst | China |
| Belangrijkste toepassingen | 1. Chemische industrie: Vanwege de uitstekende corrosiebestendigheid wordt 904L roestvrij staal vaak gebruikt voor de productie van chemische apparatuur, zoals reactoren, warmtewisselaars, opslagtanks en pijpleidingen, met name bij de verwerking van sterke zuren (zoals zwavelzuur en fosforzuur) en in chloridehoudende omgevingen. |
| 2. Olie- en gasindustrie: Bij de winning, het transport en de raffinage van olie en gas wordt 904L roestvrij staal veelvuldig gebruikt in leidingen, kleppen en andere apparatuur om corrosie en hoge temperaturen te weerstaan. | |
| 3. Maritieme techniek: Dankzij de goede weerstand tegen corrosie door zeewater is 904L roestvrij staal geschikt voor de constructie van offshore platforms, schepen en andere maritieme installaties. | |
| 4. Farmaceutische industrie: In farmaceutische apparatuur en verpakkingen wordt roestvrij staal 904L veel gebruikt vanwege de uitstekende hygiëne en corrosiebestendigheid. | |
| 5. Voedselverwerking: In apparatuur voor voedselverwerking en -opslag wordt ook 904L roestvrij staal gebruikt om de voedselveiligheid te garanderen en corrosie te voorkomen. | |
| 6. Energie-industrie: In sommige energieapparatuur wordt 904L roestvrij staal gebruikt voor het vervaardigen van corrosiebestendige onderdelen, met name in chemische verwerkings- en koelsystemen. | |
| Pakket | Verpakking bundelen、Verpakking in een houten doos、Verpakking van plastic folie、Palletverpakking、Roestwerende oliecoating、Verpakking met bubbeltjesfolie |
| Betalingstermijn | TT, LC, contant, PayPal, DP, DA, Western Union of andere methoden. |
| Aftersales service | 1. Kwaliteitsborgingsperiode 2. Retour- en omruilbeleid 3. Hulp bij levering en acceptatie 4. Het verzamelen van feedback van klanten |
Productpresentatie
Chemische samenstelling
| C | En | Mn | Cr | In | Voor | S | P |
| ≤ 0,02 | ≤1,0 | ≤ 2,0 | 19.0~23.0 | 23.0~28.0 | 4.0~5.0 | ≤ 0,035 | ≤ 0,045 |
Mechanische eigenschappen
| Treksterkte Kb (MPa) | Vloeigrens σ0.2 (MPa) | Rek D5 (%) | Hardheid |
| ≥490 | ≥220 | ≥35 | ≤ 90HRB |
Fysieke prestaties
| Dichtheid (g/cm³) | Elasticiteitsmodulus (GPA) | Coëfficiënt van thermische uitzetting (10⁻⁶/°C) | Coëfficiënt van thermische geleiding (W/m*K) | Soortelijke weerstand (MΩ.cm) |
| 8.0 | 195 | 15.5 | 12.0 | 94 |
Oppervlakteselectie






