Duurzame gegalvaniseerde plaatstaal voor industrieel gebruik
specificatie
| Dikte | 0,13-3,0 mm |
| Breedte | 500 mm-1500 mm |
| Lengte | Op verzoek van de klant |
| Zinkcoating | 0,13-0,8 mm is 30-150 g/m²; 0,8-1,5 mm is 30-180 g/m²; 1,5-6,0 mm is 30-275 g/m² |
| Spoel-ID | 600-1500 mm, normale breedte is 914/1000/1219/1250/1500 mm |
| Staalsoort | DX51D, DX52D, DC01, DC02, SGHC |
| Oppervlak | normaal/mini/groot/geen pailletten, skin pass, verchroomd, onbehandeld, droog |
| Verpakking | Zeewaardige exportverpakking volgens standaardnormen, of volgens de wensen van de klant. |
| Levertijd | Binnen 15-25 dagen na ontvangst van de aanbetaling of het L/C-document. |
| Markt | Noord-/Zuid-Amerika, Europa, Azië, Afrika, Midden-Oosten |
| Productiviteit | 2000 ton/maand |
| Magazijnvoorraad | Normale kwaliteit, 10.000 ton per maand. |
Productpresentatie
Mechanische eigenschappen
| Cijfer | Vloeigrens MPa≥ | Treksterkte MPa≥ | Rek A%≥ |
| DX51D Z/ZM/AZ/AM | 240-380 | 270-500 | 22 |
| DX52D Z/ZM/AZ/AM | 140-300 | 270-420 | 26 |
| DX53D Z/ZM/AZ/AM | 140-260 | 270-380 | 30 |
| DX54D Z/ZM/AZ/AM | 120-220 | 260-350 | 36 |
| S220GD Z/ZM/AM | 220 | 300 | 20 |
| S250GD Z/ZM/AZ/AM | 250 | 330 | 19 |
| S280GD Z/ZM/AM | 280 | 360 | 18 |
| S300GD A/AM | 300 | 380 | 18 |
| S320GD Z/ZM/AM | 320 | 390 | 17 |
| S350GD Z/ZM/AZ/AM | 350 | 420 | 16 |
| S450GD A/AM | 450 | 480 | 15 |
| S550GD Z/ZM/AZ/AM | 550 | 550 | - |
Selectie van gegalvaniseerde oppervlakken
| Nul Spangle | Geminimaliseerde Spangle | Normale Spangle | Grote pailletten |
|
|
|
|
|
| Gebruik van de omgeving | Aanbevolen zinklaagdikte |
| Geschikt voor gebruik binnenshuis | Z10 of Z12 (100 g/㎡of 120 g/㎡) |
| Buitenwijken | Z20 en schilderen (200 g/㎡) |
| Stedelijk of industrieel gebied | Z27 (270 g/㎡) of G90 (Amerikaanse standaard) en geverfd |
| Kustgebied | Dikker dan Z27 (270 g/㎡) of G90 (Amerikaanse standaard) en geverfd |
| Pons- of dieptrektoepassing | Dikker dan Z27 (270 gram/㎡) of G90 (Amerikaanse standaard) voorkomt dat de coating afbladdert na het stempelen. |
| Oppervlaktebehandelingstype | Code | Functies |
| Behandeling met chroomzuur | C | Goede corrosiebestendigheid, geschikt voor onbedekte toestand. |
| Chroomzuurbehandeling + oliën | S | Goede corrosiebestendigheid |
| Fosforzuurbehandeling (inclusief afdichtingsbehandeling) | P | Beschikken over een zekere corrosiebestendigheid en goede lakprestaties. |
| Fosforzuurbehandeling (inclusief afdichtingsbehandeling) + smering | Q | Heeft een zekere corrosiebestendigheid, goede lakprestaties en voorkomt roestvorming tijdens transport en opslag. |
| Behandeling met fosforzuur (exclusief afdichtingsbehandeling) | T | Beschikken over een zekere corrosiebestendigheid en goede lakprestaties. |
| Behandeling met fosforzuur (exclusief afdichtingsbehandeling) + smering | In | Heeft een zekere corrosiebestendigheid, goede lakprestaties en voorkomt roest. |
| Oliën | DE | Voorkom roestvorming tijdens transport en opslag. |
| Geen behandeling | M | Geschikt om direct te schilderen |
Materiaalvergelijking
| Chinese Standaard | Japanse standaard | Europese norm |
| DX51D Z/DC51D Z (CR) | SGCC | DX51D Z |
| DX52D Z/DC52D Z | SGCD1 | DX52D met |
| DX53D Z/DC53D Z/DX54D Z/DC54D Z | SGCD2/SGCD3 | DX53D Z/DX54D Z |
| S220/250/280/320/350/550GD Z | SGC340/400/440/490/570 | S220/250/280/320/350GD Z |
| DX51D Z/DD51D Z (HR) | SGHC | DX51D Z |










