01
Hoogwaardige Incoloy 600-plaat
specificatie
| Productnaam | Incoloy 600 plaat |
| Standaard | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Dikte | 0,3 mm-200 mm |
| Breedte |
|
| Lengte | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, 12000 mm, enz. |
| Fout | ±1% |
| Certificering | ISO 9001, CE, API |
| Oppervlaktebehandeling | BA, 2B, NR. 1, NR. 4, 4K, HL, 8K, enz. |
| Productietechnologie | Warmwalsen, koudwalsen |
| Land van herkomst | China |
| Belangrijkste toepassingen | Bouwkunde, automobielindustrie, werktuigbouwkunde, olie- en gasindustrie, lucht- en ruimtevaart, scheepsbouw, energie-industrie, mijnbouw en metallurgie |
| Pakket | Bundelverpakking, houten kistverpakking, plastic folieverpakking, palletverpakking, roestwerende oliecoating, bubbeltjesfolieverpakking |
| Betalingstermijn | TT, LC, contant, PayPal, DP, DA, Western Union of andere methoden. |
| Aftersales service | 1. Kwaliteitsgarantieperiode 2. Retour- en omruilbeleid 3. Hulp bij levering en acceptatie 4. Verzamelen van klantfeedback |
Productpresentatie
Chemische samenstelling
| C | En | S | Cr | Mn | Fe | In | Met |
| 0,15 max | 0,5 max | 0,015 max | 14.0 - 17.0 | 1.0 max | 6.0 - 10.0 | 72,0 min | 0,5 max |
Mechanische eigenschappen
| Treksterkte (ksi) | 0,2% vloeigrens (ksi) | Rekpercentage in 2 inch |
| 110 | 85 | 10 |
Fysieke prestaties
| Eenheden | Temperatuur in °C | |
| Dikte | 8,47 g/cm³ | Kamer |
| Soortelijke warmte | 0,106 kcal/kg.C | 22° |
| Smeltbereik | 1354-1413°C | - |
| Elasticiteitsmodulus | 214 KN/mm² | 22° |
| Elektrische weerstand | 103 µΩ.cm | Kamer |
| Coëfficiënt van expansie | 13,3 µm/m °C | 20 - 100° |
| Thermische geleidbaarheid | 14,9 W/m-°K | 20° |






