Voorgelakte Galvalume stalen PPGL-plaat
specificatie
| Productnaam | Voorgelakte Galvalume stalen PPGL-plaat |
| Standaard | IJS, ASTM, ASME, DIN, BS, EN, ISO, KAAS, GOST, SAE, enz. |
| Dikte | 0,12 mm-1,2 mm |
| Breedte | 600 mm-1500 mm |
| Kleur | Volgens de RAL-kleurenkaart (aangepast patroon mogelijk) |
| Verf | PE, SMP, HDP, PVDF |
| Eerst | Epoxyprimer, polyesterprimer, wateroplosbare acrylprimer, polyurethaanprimer |
| Laagdikte | Bovenkant: 11-35 μm, Achterkant: 5-14 μm |
| Fout | ±1% |
| Certificering | ISO 9001,DIT,API |
| Land van herkomst | China |
| Belangrijkste toepassingen | Bouwstructuur、Bruggen、Mechanische fabricage、Scheepsbouw、Auto-industrie、Pijpleidingen en tanks、Meubilair en uitrusting |
| Pakket | Bouwsector, huishoudapparatenindustrie, auto-industrie, machinebouw, meubelproductie, energiesector, transport |
| Betalingstermijn | TT, LC, contant, PayPal, DP, DA, Western Union of andere methoden. |
| Aftersales service | 1. Kwaliteitsborgingsperiode 2. Retour- en omruilbeleid 3. Hulp bij levering en acceptatie 4. Het verzamelen van feedback van klanten |
| Productnaam | Voorgelakte Galvalume stalen PPGL-plaat |
| Standaard | IJS, ASTM, ASME, DIN, BS, EN, ISO, KAAS, GOST, SAE, enz. |
| Dikte | 0,12 mm-1,2 mm |
| Breedte | 600 mm-1500 mm |
| Kleur | Volgens de RAL-kleurenkaart (aangepast patroon mogelijk) |
| Verf | PE, SMP, HDP, PVDF |
| Eerst | Epoxyprimer, polyesterprimer, wateroplosbare acrylprimer, polyurethaanprimer |
| Laagdikte | Bovenkant: 11-35 μm, Achterkant: 5-14 μm |
| Fout | ±1% |
| Certificering | ISO 9001,DIT,API |
| Land van herkomst | China |
| Belangrijkste toepassingen | Bouwstructuur、Bruggen、Mechanische fabricage、Scheepsbouw、Auto-industrie、Pijpleidingen en tanks、Meubilair en uitrusting |
| Pakket | Bouwsector, huishoudapparatenindustrie, auto-industrie, machinebouw, meubelproductie, energiesector, transport |
| Betalingstermijn | TT, LC, contant, PayPal, DP, DA, Western Union of andere methoden. |
| Aftersales service | 1. Kwaliteitsborgingsperiode 2. Retour- en omruilbeleid 3. Hulp bij levering en acceptatie 4. Het verzamelen van feedback van klanten |
Productpresentatie
Kleurselectie
We bieden een ruime keuze aan kleuren. De volgende kleuren komen veel voor. Mocht u andere kleuren of patronen willen, stuur ons dan de RAL-kleurcode.
| Gebogen golfplaten dakplaat | Gebogen dak | Golvende gegolfde dakplaat | Golvend dak |
|
|
|
|
|
| Trapeziumvormige gegolfde dakplaat | Trapeziumvormig dak | Golfplaten tegel | Kleurtegel |
|
|
|
|
|














